• Trekvogels 1 seizoen 2020-2021

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haan, Jo deOverige stafTeammanager
    Jeuken, BartOverige stafTeammanager
    Koen, ErwinTechnische stafTrainer/coach
    Migchielsen, JohnOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buiting, DaanTeamspelerVerdediger
    Dobbelsteen, Mitch van deTeamspelerDoelverdediger
    Geerts, SanderTeamspelerMiddenvelder
    Huis in 't Veld, MathijsTeamspeler
    Kemenade, Tijs vanTeamspeler
    Klaassen, JelmerTeamspeler
    Loon, Bruce vanTeamspelerMiddenvelder
    Meuleman, JoostTeamspelerVerdediger
    Oosting, NickTeamspelerDoelverdediger
    Ruks, MartTeamspeler
    Wattimury, JesseTeamspelerAanvaller
    Zanten, Leroy vanTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 14:30Trekvogels - Beuningse BoysSportpark De Kwakkenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Trekvogels JO11-1 - VDZ JO11-11 - 9
    11 okt.Trekvogels - Eldenia
    18 okt.vv Ewijk - Trekvogels
  • Poulestanden Trekvogels (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels211011564
    2Victoria '25210158-33
    3SCP201136-31

    Poulestanden Trekvogels (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels32109367
    2Brakkenstein32107347
    3VDZ32106247
    4RKTVC42116337
    5vv Ewijk42115417
    6Blauw Wit32016426
    7GVA32015326
    8HAVO420211746
    9Eldenia310256-13
    10RODA '284103411-73
    11DVOL20201102
    12RKSV Driel402247-32
    13Beuningse Boys301237-41
    14Arnhemse Boys Schuytgraaf3003213-110

    Poulestanden Trekvogels (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '2900000000
    2Advendo '5700000000
    3AGOVV00000000
    4Albatross00000000
    5csv Apeldoorn00000000
    6AVW '6600000000
    7AWC00000000
    8De Bataven00000000
    9Beekbergen00000000
    10SC Bemmel00000000
    11Bennekom00000000
    12Beuningse Boys00000000
    13BVC '1200000000
    14Columbia00000000
    15v.v. Dieren00000000
    16DIO '3000000000
    17DSZ00000000
    18DTS '35 Ede00000000
    19DUNO D00000000
    20DVOV 100000000
    21DVV00000000
    22Eerbeekse Boys00000000
    23Eldenia00000000
    24ESA00000000
    25vv Ewijk00000000
    26Fortissimo00000000
    27Groessen00000000
    28GSV '3800000000
    29GVA00000000
    30FC Jeugd00000000
    31Juliana '3100000000
    32Juliana '3100000000
    33JVC Cuijk00000000
    34Krayenhoff00000000
    35Leones00000000
    36MASV00000000
    37SC Millingen00000000
    38NEC00000000
    39OBW00000000
    40OBW00000000
    41Orion00000000
    42SV Otterlo00000000
    43SC Rheden00000000
    44SC Rijnland00000000
    45Robur et Velocitas00000000
    46Rood Wit00000000
    47SCE00000000
    48SDV Barneveld00000000
    49SML00000000
    50Stroe00000000
    51Trekvogels00000000
    52SV Twello00000000
    53Union00000000
    54Victoria Boys00000000
    55Voorwaarts T00000000
    56VVOP00000000
    57SV Waalstad00000000
    58Woezik00000000